Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İcra Hakimiyyəti
Qaynar xətt: (+994 025-22) 5-13-94

MƏNZİL NÖVBƏSİNƏ GÖTÜRÜLƏNLƏR

Astara Rayon İcra Hakimiyyətində mənzil növbəsində dayanan  imtiyazlı şəxslər barədə

 MƏLUMAT

 

Soyadı, adı və  atasının adı

Əlilliyin səbəbi və qrupu (şəhid ailəsi

Qeydiyyatda olduğu ünvan

Mənzil növbəsinə götürüldüyü tarix

I Qarabağ şəhid ailəsi

1

Rzayeva Raciyyə Qurban qızı

Şəhid ailəsi

Ərçivan kəndi

31.07.2006

2

Məmmədov Hacıağa Vəli oğlu

Şəhid ailəsi

Vəznəş kəndi

23.08.2007

3

Bəşirova Nənəşi Xosrov qızı

Şəhid ailəsi

Maşxan kəndi

22.05.2008

4

Şabanova Nənəxanım Böyükağa

Şəhid ailəsi

Səncərədi kəndi

09.06.2008

5

Lələyeva Simuzər Kəkə qızı

Şəhid ailəsi

Miki kəndi

29.03.2009

6

Məlikov Kamil Qulamrza oğlu

Şəhid ailəsi

Astara şəhəri

25.02.2011

7

Həsənova Asiya Sahib qızı

Şəhid ailəsi

Şahağac kəndi

02.03.2011

8

Kəkəyev Mürsəl Sahib oğlu

Şəhid ailəsi

Siyaku kəndi

03.03.2011

9

Dadaşova Qızxanım Cəlal qızı

Şəhid ailəsi

Kijəbə qəsəbəsi

09.07.2012

10

Məmmədova Bibican Hacı qızı

Şəhid ailəsi

Kakalos kəndi

19.02.2019

11

Əzizov İzzət  Muxtar oğlu

Şəhid ailəsi

Çükəş kəndi

19.02.2019

12

Hüseynova Fidan Möhübbət qızı

Bəşirli Hacınisa Fikrət qızı

Şəhid ailəsi

Şəhid qızı

Şahağac kəndi

 

29.04.2019

13

Dadaşov Həsrət Əminağa oğlu

Şəhid ailəsi

Şümrüd kəndi

19.02.2019

14

Məcidov Xudaqulu Rzaqulu oğlu

Şəhid ailəsi

Şiyəkəran kəndi

06.07.2020

15

Şəmsiyev Canoğlan Baloğlan oğlu

Şəhid ailəsi

Təngərüd kəndi

06.07.2020

15

Əjdərova Elmira Ağabala qızı

Şəhid ailəsi

Şahağac kəndi

06.07.2020

17

Mirzəyev Hidayət Həsən oğlu

Şəhid ailəsi

Şahağac  kəndi

06.07.2020

18

Yusifova Zəri İsmət qızı

Şəhid ailəsi

Kijəbə qəsəbəsi

06.07.2020

I Qarabağ əlilləri

1

Salayev Nəriman Hacıkişi qızı

III qrup

Siyaku kəndi

09.06.2010

2

Ağayev Teymur Ağali oğlu

II qrup

Siyaku kəndi

09.02.2011

3

İbrahimova Nailə Səhətulla qızı

II qrup

Şuvi kəndi

11.02.2011

4

Mədətov Aydın İmaməli oğlu

II qrup

Kijəbə qəsəbəsi

03.06.2011

5

Əliyev Tərlan Nurməmməd oğlu

III qrup

Maşxan kəndi

15.07.2011

6

Quliyev Seymur İsbətulla oğlu

III qrup

Şahağac kəndi

17.12.2013

7

Səfərəliyev Əfqan Xanlar oğlu

II qrup

Pensər kəndi

19.02.2019

8

Həsənov Asəf Əbülqasım oğlu

II qrup

Kakalos kəndi

19.02.2019

9

Əliyev Orxan Məhərrəm oğlu

II qrup

Astara şəhəri

19.02.2019

10

Məmmədzadə Kamus Ramiz oğlu

II qrup

Təngərüd kəndi

19.02.2019

11

Qənbərov Fikrət İlyas oğlu

II qrup

Tüləküvan kəndi

19.02.2019

12

Mirzəyev Bahadır Zakir oğlu

II qrup

Astara şəhəri

06.07.2020

13

Vahabov Saleh Nəbi oğlu

II qrup

Rudəkənar kəndi

06.07.2020

14

Xalıqov Səxavət Cavanşir oğlu

II qrup

Siyaku kəndi

06.07.2020

 

 

 

Soyadı, adı və  atasının adı

Əlilliyin səbəbi və qrupu (şəhid ailəsi)

Qeydiyyatda olduğu ünvan

Mənzil növbəsinə götürüldüyü tarix

Vətən müharibəsi şəhidlərinin ailələri

1.     

Hüseynova Gülyaz Səxavət qızı

Şəhid ailəsi

Ərçivan qəsəbəsi

07.05.2021

2.     

Nəhmətov Üzeir Qəni oğlu

Şəhid ailəsi

Alaşa kəndi

07.05.2021

3.     

Babayev Sədail Abdulla oğlu

Şəhid ailəsi

Kijəbə qəsəbəsi

07.05.2021

4.     

Feyziyeva Afaq Sulduz qızı

Şəhid ailəsi

Təngərüd kəndi

07.05.2021

5.     

Babayeva Gültəkin Rza qızı

Şəhid ailəsi

Kijəbə qəsəbəsi

07.05.2021

6.     

Hacıyev İmran Bəhrəm oğlu

Şəhid ailəsi

Motalayataq kəndi

07.05.2021

7.     

Kazımova Aysel Tarif qızı

Şəhid ailəsi

Ərçivan qəsəbəsi

07.05.2021

8.     

Səmədov Mətləb Gülağa oğlu

Şəhid ailəsi

Pensər kəndi

07.05.2021

9.     

Salmanzadə Sümeyra Yalçın qızı

Şəhid ailəsi

Pensər kəndi

07.05.2021

10.  

Ağayeva Kamalə Ağahüseyn qızı

Şəhid ailəsi

Vaqo kəndi

07.05.2021

11.  

Ramazanova Gülnarə İliç qızı

Şəhid ailəsi

Burzubənd kəndi

07.05.2021

12.  

Ağayeva Aysel Mürvət qızı

Şəhid ailəsi

Motalayataq kəndi

07.05.2021

13.  

Zəkiyeva İlhamə Zeyni qızı

Şəhid ailəsi

Şahağac kəndi

07.05.2021

14.  

Ağamalıyeva Nigar Dayanəli qızı

Şəhid ailəsi

Astara şəhər N.Orucov küçəsi 138

07.05.2021

15.  

Əhmədov Fuad Xəlil oğlu

Şəhid ailəsi

Alaşa kəndi

07.05.2021

16.  

Qasımova Günay Qasım qızı

Şəhid ailəsi

Ərçivan qəsəbəsi

07.05.2021

17.  

Fərəcova Nuranə Rufulla qızı

Şəhid ailəsi

Astara şəhər 181 saylı hərbi şəhərcik

07.05.2021

18.  

Rəhimova Səbinə Şaiq qızı

Şəhid ailəsi

Astara şəhər H.Əliyev prospekti 327

07.05.2021

19.  

Babayeva Gülxarə Əliheseyn qızı

Şəhid ailəsi

Sığaloni kəndi

07.05.2021

20.  

Cəfərov Qədim Nəcəfəli oğlu

Şəhid ailəsi

Pəlikəş kəndi

07.05.2021

21.  

Fərəməzov Əhliman Fərəməz oğlu

Şəhid ailəsi

Təngərüd kəndi

07.05.2021

22.  

Eyvazova Günəş Xaliq qızı

Şəhid ailəsi

Pəlikəş kəndi

07.05.2021

23.  

Cahangirov Xəyyam  Hacıvəli oğlu

Şəhid ailəsi

Maşxan kəndi

07.05.2021

24.  

Ağayev Şahin Əli oğlu

Şəhid ailəsi

Ərçivan qəsəbəsi

09.12.2021

25.  

Rəhmanova Dünya İskəndər qızı

Şəhid ailəsi

Səncərədi kəndi

09.12.2021

26.  

Əbdülov Qədir Güləhməd oğlu

Şəhid ailəsi

Şümrüd kəndi

09.12.2021

27.  

İbrahimov Elçin Əlibaba oğlu

Şəhid ailəsi

Tatanakəran kəndi

09.12.2021

28.  

Novruzova İlahə Tamraz qızı

Şəhid ailəsi

Səncərədi kəndi

09.12.2021

29.  

Əliyev Aslan İzzətulla oğlu

Şəhid ailəsi

Ərçivan qəsəbəsi

09.12.2021

30.  

Zeynalov Kamal Zeynal oğlu

Şəhid ailəsi

Ərçivan qəsəbəsi

09.12.2021

31.  

Bağırov Şahin İsmayıl oğlu

Şəhid ailəsi

Ərçivan qəsəbəsi

09.12.2021

32.  

Quliyev Mehman Tofiq oğlu

Şəhid ailəsi

Ərçivan qəsəbəsi

09.12.2021

33.  

Səttarova Gülnarə Aşur qızı

Şəhid ailəsi

Artupa kəndi

09.12.2021

34.  

Seyfullayev Cəlal Sənhan oğlu

Şəhid ailəsi

Astara şəhər H.Aslanov küçəsi 109

25.02.2022

Vətən müharibəsi əlilləri

1.     

Mərufov Şəhriyar Xanlar

II qrup

Ojəkəran kəndi

07.05.2021

2.     

Rzayev Əziz Azər oğlu

II qrup

Siyaku kəndi

09.12.2021

3.     

Hacızadə Mahnigar Rizvan oğlu

III qrup

Şümrüd kəndi

09.12.2021

4.     

Abbasov Müşfiq Zikrulla oğlu

II qrup

Vəznəş kəndi

09.12.2021

5.     

Cəfərli Abdulla Hacıilham oğlu

II qrup

Astara şəhər Nizami küçəsi 31

09.12.2021

6.     

Hamletzadə Hamlet Ruslan oğlu

III qrup

Kolatan kəndi

09.12.2021

7.     

Mahmudov Səhab Ramazan

III qrup

Daster kəndi

09.12.2021

8.     

Əlizadə Orxan Natiq oğlu

III qrup

Pensər kəndi

09.12.2021

9.     

Tahirov Asif Natiq oğlu

II qrup

Siyatük kəndi

09.12.2021

10.  

Səfərli Vüsal Mirzəli oğlu

II qrup

Astara şəhər S.Vurğun küçəsi 213

09.12.2021

11.  

Ağazadə Ağanur Mirisa oğlu

III qrup

Məçiməhəllə kəndi

09.12.2021

12.  

İsmayılzadə Siracəddin Rizvan oğlu

III qrup

Miki kəndi

09.12.2021

13.  

Əmrayev Vuqar Xudaverdi oğlu

III qrup

Şiyəkəran kəndi

09.12.2021

14.  

Qədəmullazadə Fərid Habil oğlu

III qrup

Artupa kəndi

09.12.2021

15.  

Babayev Elnur Əlihüseyn oğlu

II qrup

Astara şəhər Ə.Muxtar küçəsi dalan 8 ev 16

09.12.2021

16.  

Məstiyev Sahib Rahim oğlu

III qrup

Ərçivan qəsəbəsi

09.12.2021

17.  

Məmmədov Hüseyn Rövşən oğlu

I qrup

Ərçivan qəsəbəsi

25.02.2022

18.  

İbrahimzadə Ələsgər Fərrux oğlu

III qrup

Kakalos kəndi

25.02.2022

19.  

Əliyev Samir Daşqın oğlu

I qrup

Suparibağ kəndi

14.06.2022

20.  

Quliyev Cəsarət İlham oğlu

III qrup

Artupa kəndi

14.06.2022

21.  

Həsənov Kamran Elşad oğlu

III qrup

Kijəbə qəsəbəsi

13.07.2022

22.  

Hüseynov Amid Mais oğlu

III qrup

Ojakəran kəndi

13.07.2022

23.  

Mehrəliyev Şamo Elman oğlu

III qrup

Vaqo kəndi

13.07.2022

 

 

Çernobıl əlilləri

1

Məmmədov Qəhrəman Balakişi oğlu

II qrup

Maşxan kəndi

10.10.2003

2

Əhədova İfadə Hüseyn qızı

 

Artupa kəndi

26.04.2007

3

Novruzov Qasım Yəhya oğlu

II qrup

Astara şəhəri

11.01.2008

4

Qəniyeva Aybəniz Gülağa qızı

II qrup

Səncərədi kəndi

17.05.2008

5

Kərimov Malik Davud oğlu

II qrup

Pensər kəndi

19.05.2008

6

Abdullayev Əhmədağa Həsən oğlu

II qrup

Suparibağ kəndi

20.05.2008

7

Əzizov Şamil Şahan oğlu

II qrup

Şümrüd kəndi

06.06.2008

8

Verdiyeva Ağgül Fazil qızı

II qrup

Toradi kəndi

21.10.2008

9

Əliyev Məmmədrahim Əbdülrəhim oğlu

II qrup

Kakalos kəndi

18.08.2010

 

Keçidlər